• Arguvan Kapalı Spor Salonunun Temeli Atıldı
  Arguvan Kapalı Spor Salonunun Temeli Atıldı
 • Sporda Toparlanma Stratejileri
  Sporda Toparlanma Stratejileri
 • Arguvan Spor Kompleksi İnşaatı Devam Ediyor
  Arguvan Spor Kompleksi İnşaatı Devam Ediyor
 • Muharrem Zeyno Adına Düzenlenen Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Başladı
  Muharrem Zeyno Adına Düzenlenen Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Başladı
 • Kayısı Festivali Kapsamında Spor Şenliği Düzenlendi
  Kayısı Festivali Kapsamında Spor Şenliği Düzenlendi
 • Büyükşehir Belediyesi Kurumlar Arası Futbol ve Voleybol Turnuvası Düzenliyor
  Büyükşehir Belediyesi Kurumlar Arası Futbol ve Voleybol Turnuvası Düzenliyor
 • Yeşilyurt Belediyesi Yaz Spor Okullarındaki Eğitimler Devam Ediyor
  Yeşilyurt Belediyesi Yaz Spor Okullarındaki Eğitimler Devam Ediyor
 • BAŞKAN ÇINAR, MALATYA’NIN GURURU MİLLİ BOKSÖR HATİCE AKBAŞ’I MAKAMINDA AĞIRLADI
  BAŞKAN ÇINAR, MALATYA’NIN GURURU MİLLİ BOKSÖR HATİCE AKBAŞ’I MAKAMINDA AĞIRLADI
 • Gürkan Spor Lisesi’ndeki Spor Tesislerini İnceledi
  Gürkan Spor Lisesi’ndeki Spor Tesislerini İnceledi
 • Başarılı Sporculardan Vali Şahin’e Ziyaret
  Başarılı Sporculardan Vali Şahin’e Ziyaret
Malatya Haberim
Oruç ile İlgili bilgiler
Oruç ile İlgili bilgiler

Kuymetli okurlarım bu yazımızda da...

İftira Ne Demektir
İftira Ne Demektir

İftira, suçsuz bir insanı hata...

Şirr Köşesi
Şirr Köşesi

KATRAN GECELER Hayır, gece olmasın...

Sahur ve Seher vaktinin önemi
Sahur ve Seher vaktinin önemi

Değerli okurlarım bu yazımızda birkaç...

Kadir Gecesi
Kadir Gecesi

Kıymetli okurlarım,Leylei kadir,Kadir suresinde görüldüğü...

Bayram ve önemi
Bayram ve önemi

Değerli ve çok kıymetli okurlarım.Rabbim...

Zekat ve Fitre
Zekat ve Fitre

Değerli okuyucularım Zekât, Din-i Mübin-i...

EY KORONAViRÜS
EY KORONAViRÜS

Çinliler bu belayı sardı başımıza...

Şiir Köşesi
Şiir Köşesi

BEN BENDE DEĞİLİM Beni bende...

ÖLÜMÜ ÇOK HATIRLAYINIZ
ÖLÜMÜ ÇOK HATIRLAYINIZ

Değerli Okuyucularım ! Sizlere bu...

Malatya Haberim
Maskar” Basın Her Zaman Yanımızda Oldu”
Maskar” Basın Her Zaman Yanımızda Oldu”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten BİMYAD Genel Başkanı Selim Apohan” Akçadağ Dayanışma Derneğinin değerli Başkanı Sayın Murat Maskar’a ve gelen misafirlere nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür...
3 Aralık 2021 11:54
Font1 Font2 Font3 Font4
Spread the love

Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Murat Maskar beraberinde Dernek yönetimi, Gençlik Kolları Başkan ve yardımcısıyla birlikte Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Merkezine ziyarette bulundu.

BİMYAD Genel Merkezinde Genel Başkan Selim Apohan ve Başkan vekili Gazeteci Resul Özbey tarafından misafir edilen Akçadağ Dayanışma Derneği heyeti Çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten BİMYAD Genel Başkanı Selim Apohan” Akçadağ Dayanışma Derneğinin değerli Başkanı Sayın Murat Maskar’a ve gelen misafirlere nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Akçadağ Dayanışma Derneği yönetimi yaklaşık 10 ay önce göreve gelmiş, gelir gelmez ise kolları sıvayarak çalışmalarına başlamıştır. Buradan Sayın Murat Maskar’a ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Yaptığı her çalışmaları Basındaki arkadaşlarımızla paylaştığından yapılan işleri kamuoyu ve bizlerde gözlemlemiş oluyoruz.

Bizler medya mensubu olarak yapılan çalışmaları halka köprü vazifesi görerek anlatma misyonunu üstlenmiş bulunuyoruz. Şu an Akçadağ Dayanışma Derneği hizmet çıtasını en üst seviyelere çıkartarak tabela derneği olmadığını kısa sürede ispatladı. Diğer Derneklere örnek olmaya devam ediyor. Bundan sonraki süreçlerinde bizlerde Sayın Başkanımıza buradan diyoruz ki “ siz güzel ve faydalı işleri yapmaya devam edin bizler sizin sesinin, gözünüz ve Kulağınız oluruz. ”

Akçadağ Dayanışma Derneği az laf çok iş sloganını kendine ilke edinerek birçok hizmeti gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor. Sayın Başkanın anlatımlarındaki heyecanı, Gözlerindeki ışıltı bunun en güzel örneği. Kendilerine başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eder, ziyaretlerinden dolayı ise teşekkür ederim. “

Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Murat Maskar ise” Bizler ilk göreve geldiğimizde yönetim kurulumuzla birlikte istişare ettiğimizde Basının önemine dikkat çektik. Çünkü yapacağımız hizmetleri en iyi halka ve herkese anlatacak olan Medya mensuplarıdır. 10 aylık süre zarfında yaptığımız her hizmetimizin yanında Basın mensubu arkadaşlarımızın bize desteğini gördük. Bundan dolayı Sayın BİMYAD Genel Başkanımızın nezdinde tüm Medya mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Gönüllülük esasıyla çıktığımız bu yolda az sürede çok güzel başarılı çalışmalara imza attık. Sayın Başkanımızın da dediği gibi Tabela Derneği olmadık, Bundan sonra da olmayacağız. Bizim bir hedefimiz vardı. Yöremize, Bölgemize ve  Malatya’mıza hizmet etmek. Yönetim Kurulu arkadaşlarımızın tek amacı ve gayesi 3. Merkez ilçe olan Akçadağ ilçemizi her alanda geleceğe hazırlamak.

Bunun da tek yolu birlik ve beraberlikten geçer. Biz resmi bir bütün ele alıyoruz. Sosyo- Kültürel, Ekonomik, Sağlık, Vb. anlayacağınız her alanda kurduğumuz komisyonlarla sahada çalışmalarımızı yapıyoruz. Bunlarla ilgili sık, sık bir araya gelerek istişare edip gerekli girişimlerle projelerle önce sorunları tespit edip aksayan kısımlarda mücadele ediyoruz.

Tabi Bunları yaparken devamlı gücünü yanımızda hissettiğimiz Basın Mensubu arkadaşlarımızı da unutmuyoruz. Yaptığımız çalışmalarda davet ederek bizzat kendilerinin bizlerin çalışırken neler yaptığımızı, nasıl faydalı olduğumuzu, görmelerini istiyoruz. Basın mensubu arkadaşlarımız çoğu gezi ve ziyaretlerimize katıldılar. Haberlerimizi yaptılar, Kamuoyunu bilgilendirdiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Çünkü yapılan hangi iş olursa olsun o işin içerisinde Basın ayağı yok ise mutlaka o iş eksik kalmıştır diyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle bizleri misafir eden BİMYAD Genel Başkanı Sayın Selim Apohan’a ve Başkan vekili Gazeteci Resul Özbey’e şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.”

Google+ Comments


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa